KAKFAT, silver, 1800-talets mitt.

893806. KAKFAT, silver, 1800-talets mitt.

Ca höjd 16 cm
236 gram.

Brukslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca höjd 16 cm
236 gram.

Brukslitage, fläckar.

Antal besök: 479