VATTENBEHÅLLARE med stativ, koppar.

893413. VATTENBEHÅLLARE med stativ, koppar.

Höjd ca 33 cm, längd ca 53 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 369