TAKFOTOGENLAMPA, jugend.

TAKFOTOGENLAMPA, jugend.
893409. TAKFOTOGENLAMPA, jugend.

Höjd ca 102 cm, diameter ca 52 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Smärre nagg på kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 645