SPEGEL, med konsolbord, senempire, 1800-tal.

89335. SPEGEL, med konsolbord, senempire, 1800-tal.

Spegelns mått; 167 x 83 cm, bordets höjd 70 cm.

Slitage, lagningar, sprickor, spegelns krön löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 800