Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
SVEN PERSSON. Strandparti, olja på duk, signerad.
893149. SVEN PERSSON. Strandparti, olja på duk, signerad.
ca 45x59 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 45x59 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 447