SOCKERLÅDA samt VÄGGLAMPOR, 1900-tal.

893047. SOCKERLÅDA samt VÄGGLAMPOR, 1900-tal.

Vägglampor längd ca 18-20 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägglampor längd ca 18-20 cm.

Antal besök: 381