MATBORD, teak, 1960/70-tal.

MATBORD, teak, 1960/70-tal.
892723. MATBORD, teak, 1960/70-tal.

Längd 130 cm, bredd 85 cm, samt 2 st utdragbara iläggsskivor längd 50 cm/st, höjd 75 cm.

Kraftigt slitage och fläckar på yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 314