HALVMÅNEBORD, 18/1900-tal.

HALVMÅNEBORD, 18/1900-tal.
892671. HALVMÅNEBORD, 18/1900-tal.

Höjd 74 cm.
Längd 105.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm.
Längd 105.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 395