KOMMOD, 18/1900-tal.

KOMMOD, 18/1900-tal.
892669. KOMMOD, 18/1900-tal.

Vitmålad.
Höjd ca 82 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!
892669. KOMMOD, 18/1900-tal.

Vitmålad.
Höjd ca 82 cm.

Antal besök: 304