SPELBORD, Edwardianskt, 1900-talets början.

891991. SPELBORD, Edwardianskt, 1900-talets början.

Mahogny. Längd 56, bredd 56, höjd 76 cm.

Slitage och repor. Nötmärken. Polerat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dreweatts Online
Antal besök: 591