CAFEBORD, Byarums Bruk, 1900/2000-tal.

89178. CAFEBORD, Byarums Bruk, 1900/2000-tal.

Stomme av gjuten aluminium. Rund skiva av vit marmor. Höjd 110, diameter 50 cm.

Bruksslitage, skivan med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 750