FOLKE ANDRÉASSON. Akvarell.

FOLKE ANDRÉASSON. Akvarell.
891021. FOLKE ANDRÉASSON. Akvarell.

Landskap, signerad, 22x27 cm.

Slitage.

Folke Andréasson (1902–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, signerad, 22x27 cm.

Slitage.

Folke Andréasson (1902–1948)

Antal besök: 538