SPEGELSKÄNK med marmorskiva, 18/1900-tal.

890991. SPEGELSKÄNK med marmorskiva, 18/1900-tal.

2 delad.
Längd ca 167 cm, bredd 51 cm, höjd ca 204 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Ålders samt bruksslitage. Beslag med skada.
Torrsprickor, märken, smärre hål. Skiva med spricka och smärre nagg på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delad.

Antal besök: 415