CARL OSCAR AVÉN. Porträttbyst, patinerad gips, signerad.

89095. CARL OSCAR AVÉN. Porträttbyst, patinerad gips, signerad.

Höjd ca 29 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 532