JACKIE SIMMONDS (BRITTISK FÖDD 1944). Pastell, Fem grekiska katter. Signerad.

890956. JACKIE SIMMONDS (BRITTISK FÖDD 1944). Pastell, Fem grekiska katter. Signerad.

63 x 49cm

Proveniens: Linda Blackstone Gallery, Pinner.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 49cm

Dreweatts Online
Antal besök: 2 332