BORDSPENDYL, marmor och sten, Machenaud, Paris, 1900-tal.

89080. BORDSPENDYL, marmor och sten, Machenaud, Paris, 1900-tal.

Höjd 42 cm. Urverkt märkt Machenaud, Paris.

Obetydliga nagg. Urtavla med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 465