SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

SKRIVBYRÅ, 1800-tal.
890780. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Längd ca 116 cm, bredd 46 cm, höjd ca 76 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Ålders samt bruksslitage. Märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
890780. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Antal besök: 492