SOFFBORD MED GLASSKIVA, 1900-tal.

89077. SOFFBORD MED GLASSKIVA, 1900-tal.

Längd 120, bredd 70, höjd 54 cm.

Slitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgfläckar.

Antal besök: 528