VAS, blåglaserat lergods, jugend, 1917.

890527. VAS, blåglaserat lergods, jugend, 1917.

Otydligt signerad samt daterad 1917. Höjd 28 cm.

Nagg och glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg och glasyrskador.

Antal besök: 362