SLAGLÅSGEVÄR FÖR JAKT PÅ VALROSS, 1800-tal.

890352. SLAGLÅSGEVÄR FÖR JAKT PÅ VALROSS, 1800-tal.

Längd 166 cm.

Laddstake saknas, slitage och märken nosbläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 166 cm.

Antal besök: 1 257