Auktionshuset Kolonn
Smycken & Ädelstenar
Smycken
ARMBAND, 18k guld. Vikt 12,1 gram.
89033. ARMBAND, 18k guld. Vikt 12,1 gram.
Längd ca 19 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 19 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
481