PIANO, Pleyel.

PIANO, Pleyel.
890183. PIANO, Pleyel.

Piano, längd ca 145 cm, höjd ca 130 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage. Tangenter behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!
890183. PIANO, Pleyel.

Antal besök: 880