LJUSSTAKAR, 2 st, sjuarmade.

LJUSSTAKAR, 2 st, sjuarmade.
890167. LJUSSTAKAR, 2 st, sjuarmade.

Höjd ca 31 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 324