AMMUNITIONSLÅDA, Tyskland, 1930-40-tal.

88986. AMMUNITIONSLÅDA, Tyskland, 1930-40-tal.

För använda patroner.
Bredd 50, djup 37, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För använda patroner.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 497