TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutmetall.

TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutmetall.
889568. TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutmetall.

Längd ca 126 cm, bredd ca 65 cm, rygghöjd ca 75 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage. Trä med skador, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 424