STOLAR, 1par, Svante Schöblom , Overman, 1900-talets slut.

88955. STOLAR, 1par, Svante Schöblom , Overman, 1900-talets slut.

Stolar 1 par, höj och sänkbara.
Sitthöjd 42-54 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 42-54 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 496