KOLONIALSTOLAR, 1 par. 1900-tal.

88954. KOLONIALSTOLAR, 1 par. 1900-tal.

Svinläder, trä.
Sitthöjd 44 cm
Rygghöjd 79 cm.

Bruksslitage, senare förstärkningar, ( snörning).

Gör en kostnadsfri värdering!

Svinläder, trä.
Sitthöjd 44 cm
Rygghöjd 79 cm.

Antal besök: 1 404