KONSTGLAS, 3 delar, Nils Landberg, Vicke Lindstrand.

889445. KONSTGLAS, 3 delar, Nils Landberg, Vicke Lindstrand.

Vaser, höjd ca 18,5-24,5 cm
Skål, höjd ca 6 cm.

Bruksslitage. Repor. Smärre nagg. Märke efter etiketter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser, höjd ca 18,5-24,5 cm
Skål, höjd ca 6 cm.

Antal besök: 361