Kopparföremål 4 del.1800-1900-tal.

88942. Kopparföremål 4 del.1800-1900-tal.

Balja,kittel o hink samt konserveringsapparat Kungsör. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 633