SIDEBORD, 1960-tal, märkt " Breo" Oderljunga.

88915. SIDEBORD, 1960-tal, märkt " Breo" Oderljunga.

Bredd 170, djup 43, höjd 97 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 305