HJALMAR STRÅÅT. Akvarellerad teckning, signerad Hj Strååt -09.

88905. HJALMAR STRÅÅT. Akvarellerad teckning, signerad Hj Strååt -09.

Vy med trähus med kyrktorn. Troligen Stockholmsmotiv.
31 x 41 cm.

Ytan med repor.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 41 cm.

Ytan med repor.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Antal besök: 1 289