VINKANNA , nysilver 1900-talets första hälft.

88882. VINKANNA , nysilver 1900-talets första hälft.

Vinkanna med innerflaska för kyla.
Pressglas, höjd 39 cm.

Nagg kylflaska, något grå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pressglas, höjd 39 cm.

Nagg kylflaska, något grå.

Antal besök: 1 000