JHM BYSTRÖM. Olja på duk, "Kroppslandskap", signerad.

88881. JHM BYSTRÖM. Olja på duk, "Kroppslandskap", signerad.

"Kroppslandskap" 66x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Kroppslandskap" 66x54 cm.

Antal besök: 3 811