OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal.

88875. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal.

Kvinna med åsna överblickar drickande hund. 31xx43 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 828