KONTRASTGLAS, Kodak.

KONTRASTGLAS, Kodak.
888534. KONTRASTGLAS, Kodak.

Plast och glas. 53 x 50 mm. Med snöre. Proveniens: Filmfotograf Sven Nykvist.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
888534. KONTRASTGLAS, Kodak.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 498