MATTA, rölakan, Barbro Sprinchorn, 1900-talets andra hälft, 128 x 205 cm, signerad BS.

88842. MATTA, rölakan, Barbro Sprinchorn, 1900-talets andra hälft, 128 x 205 cm, signerad BS.

Vita och blå färger.

Bruksslitage, några fransar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vita och blå färger.

Antal besök: 1 147