HYLLA, Nils Strinning, String design AB, Stockholm.

888095. HYLLA, Nils Strinning, String design AB, Stockholm.

3 hyllplan, fanerade i mahogny, 2 gavlar.
Längd ca. 78, bredd 30, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Beslag med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 421