SAKRAL SKULPTUR, gips, 1900-tal.

88768. SAKRAL SKULPTUR, gips, 1900-tal.

Total höjd ca 93 cm. Enbart figuren 45 cm.

Kors samt finger med lagning. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 541