METALLFÖREMÅL, nysilver och tenn, 1900-tal.

88750. METALLFÖREMÅL, nysilver och tenn, 1900-tal.

Bland annat bestick "Gammal Fransk", ljusstakar i tenn med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 063