Bestående av bord 110 cm, höjd 75 cm, + iläggsskivorna 2 st 50 cm vardera
Sideboard, bredd 165 cm, djup 45 cm, höjd 75 cm
Hörnskåp, bredd 85 cm, höjd 177 cm.
Stolarna med slitage på klädsel, ett ben sönder på sideboardet repor och slitage.