MATBORD, teak, 1960-tal.

MATBORD, teak, 1960-tal.
886575. MATBORD, teak, 1960-tal.

Diameter 105 cm + en iläggsskiva bredd 35 cm, höjd 70 cm.

Ytmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytmärken och slitage.

Antal besök: 642