KÖKSSOFFA, utdragbar, 1800-tal.

886565. KÖKSSOFFA, utdragbar, 1800-tal.

Längd 185 cm, 50 cm, höjd 77 cm.

Kraftigt slitage och märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage och märke.

Antal besök: 269