PARTI KERAMIK (2). Vas och fat, 1900-tal, Bl a Rörstrand.

88645. PARTI KERAMIK (2). Vas och fat, 1900-tal, Bl a Rörstrand.

Vas Sarek, SIgnerad OA (Olle Alberius). Rörstrand Höjd 31 cm
Fat Troligen Uppsala-Ekeby Diameter ca 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 916