KANNA, SKÅL, porslin, Gustavsberg.

88622. KANNA, SKÅL, porslin, Gustavsberg.

Dekor av tomtar, skålens diameter 25,5, kannans höjd 13.

Slitage, repor. nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor. nagg.

Antal besök: 1 003