SKÅP, Sveriges Möbelindustriförbund, 1930/40-tal.

88600. SKÅP, Sveriges Möbelindustriförbund, 1930/40-tal.

Invändigt hyllplan samt 3 lådor. Dörrar med träskuren dekor.
Längd 111, bredd 46, höjd 140 cm.

Slitage, repor, fläckar, tejprester, dekor något lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 276