HANS WIGERT. Etsning.

HANS WIGERT. Etsning.
885954. HANS WIGERT. Etsning.

Pickande fågel, signerad samt numrerad 3/30, 30x30 cm.

Mindre ytslitage.

Hans Wigert (1932–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!
885954. HANS WIGERT. Etsning.

Mindre ytslitage.

Hans Wigert (1932–2015)

Antal besök: 410