SAMEKNIV, signerad, Paul Larsson.

885490. SAMEKNIV, signerad, Paul Larsson.

renhorn och läder, längd med slida 23 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 2 419