SVEN PETTER TINGGREN. TILLSKRIVEN. Soppslev med trähandtag.Tidigt 1800-tal.

88547. SVEN PETTER TINGGREN. TILLSKRIVEN. Soppslev med trähandtag.Tidigt 1800-tal.

Snäckform.Otydliga stämplar:troligen S.P.Tinggren.Ängelholm.

Slitage,mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage,mindre bucklor.

Antal besök: 1 171