KERSTIN HALLROTH. Olja på duk, landskapsbild Gotland, signerad.

88546. KERSTIN HALLROTH. Olja på duk, landskapsbild Gotland, signerad.

42 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 45 cm.

Antal besök: 3 517