KAFFEKVARN, Carl Zetterlund, Eskilstuna.

885326. KAFFEKVARN, Carl Zetterlund, Eskilstuna.

Stansad plåt
Höjd ca 20cm.

Färgbortfall, skador, smuts slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stansad plåt
Höjd ca 20cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 6 170